Tavizsiz Kalite Anlayışı

    Almira Tekstil toplam kalite anlayışından taviz vermeden, uygun maliyetlerle ürettiği ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Döşemelik kumaş çeşitlerimiz şönil, viskon, bukle ve pamuk kalitelerinden oluşmaktadır. Özellikle günümüzde moda olan desenlerde, akrilik ve viskon şönil kaliteleri ana ürünlerimizi teşkil etmektedir.

    Döşemelik Kumaşta Kalite

    Modaya uygun renk ve desenleriyle bütün piyasada tercih edilen muazzam bir koleksiyona sahip firmamızın ürettiği tüm ürünlerini sitemizde görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kalite, Almira Tekstil’de renk ve desenle buluşuyor

Üretimini yüksek teknoloji ve profesyonel personeli ile sürdüren Almira Tekstil, ürünlerinin kalitesi ve farklılığı ile öncü bir kuruluştur. Konusunda uzman, deneyimli satış ekibi ve pazarlama departmanı ile vizyonu doğrultusunda kendi çizgisi ile emin adımlarla Türkiye sathında büyük başarılara ve yeniliklere imza atmaktadır. Farklı ve özel desenleriyle oluşturduğu tasarımlarını showroom’unda sergileyerek satışını görsel bir şölenle süslemektedir.

Yüksek kalite, süratli hizmet

Modaya uygun zengin renk ve desenleriyle tüm dünyada tercih edilen özel bir koleksiyona sahip olan firmamız, sürekli kendini yenilemekte ve müşterilerinin taleplerini "YÜKSEK KALİTE ve SÜRATLİ HİZMET" prensibi ile yerine getirmektedir.

Deneyimli kadro, eşsiz tasarımlar

Firmamız bünyesinde yer alan AR-GE ve Tasarım bölümünde üretimi iyileştirme, yeni kalite ve tasarımlar yaratma ve müşterilerine yeni, farklı ürünler sunmak için, deneyimli, araştırmacı ve bilgili kadroyla hizmetlerini sınırsız bir şekilde sürdürmektedir.

Firmamız, çalışan tecrübeli ve yeniliklere açık personelinin tüm yeteneklerini koleksiyonlarına yansıtırken, farklı bakış açılarından oluşan birikimini, müşterilerine desen ve renk olarak sunmanın keyfini yaşamaktadır.

Bünyesinde kullanılan ileri teknoloji ve son model dokuma makineleri ile sürekli kendini yenileyen ve teknolojisini geliştiren firmamız, üretim kapasitesini yeni yatırımları ile her geçen gün daha da büyütmektedir.

Almira Tekstil sizlere yepyeni bir dünyanın kapısını açıyor

Almira Tekstil bünyesinde üretimi tamamlanan ürünler, kalite kontrol departmanı tarafından titizlikle yapılan son kontrollerinden sonra ambalajlanarak sevk edilmek üzere hazır hale getirilmektedir.

Bütün bu işlemler sonrası Almira Tekstil bu renk ve desen armonisiyle sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını açmaktadır.